| CowboyxD a întrebat:

Sall Tpu.Am 1.83m inaltime si sar in lungime 2.60m. Ce trebuie sa fac ca sa pot sari 3m in lungime?

Răspuns Câştigător
| ErickEmil a răspuns:

Sa te antrenezi ce pana mea poti sa faci. nu poti sa-ti pui aripi, nu poti sa mai slabesti (presupun ca ai in jur de 70 de kg +- 5, corecteaza-ma daca gresesc). exerseaza de multe ori saritura si ai sa vezi ca in timp tot ai sa prinzi miscarea perfecta, iti creste si detenta si vei reusi sa ajungi chiar si la mai mult de 3 metrii big grin Bafte pretenas big grin

| CowboyxD explică (pentru ErickEmil):

63kgsi 16 ani

1 răspuns: