| LordRing a întrebat:

Am 2 intrebari pentru fete.
Voua va plac baietii cu patratele sau cei normali?
Voua va plac baietii tupesti, care spun bancuri si care va taghineaza?

Cel mai bun raspuns primeste funda, iar celelalte vot!happy

Răspuns Câştigător
| AndreeaaD a răspuns:

1.Normal ca ma atrage un baiat care arata bine dar daca nu are nimic in cap sau nu poti purta o discutie cu el, tot degeaba.
2.Imi plac baietii cu o personalitate puternica, sinceri si care stiu ce vor, deci da cu tupeu.Baietii amuzanti sunt foarte hot si cred ca orice fata isi doreste un baiat care sa aiba simtul umorului dar sa nu depaseasca limita si sa dea in penibil.

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Mie îmi plac băieții normali, deoarece mi se pare că arată mai bine dacă-s așa... mai simpluți.

Băieții care sunt tupeiști - Nu-mi plac deloc!
Băieții care spun bancuri - Hmm... îs oke, dar nu prea multe, că apoi o să se transforme în clovni laughing
Băieții care mă tachinează - Daaaa big grin Dar să nu mă rănească (adică să nu mă jicnească).

Cei mai frumoși băieți sunt cei sinceri, naturali și puțin romantici love struck

| laptedetara a răspuns:

1. Nu conteaza foarte mult aspectul fizic deci, conteaza caracterul lui. Se poate ca avand muschi sa nu se limiteze la o singura fata sau sa fie putin arogant datorita "frumusetii" sale.
2.Un baiat trebuie sa fie tupeist ca doar nu l-a invita fata in oras iar el sa fie nehotarat. Clar, un baiat trebuie sa fie tupeist pana la limita bunului simt. Apoi cel mai frumos este sa fie glumet si sa tachineze o fata pentru ca astea sunt gesturi care impresioneaza o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Nu contează atât de mult fizicul.Important e caracterul.Să aibă simţul umorului,să mă iubească şi să ştie să-mi arate asta,să mă respecte,alinte şi aşa mai departe.

Fizicul contează foarte puţin, dar ca să îţi răspund la întrebări, îmi plac atât cei cu pătrăţele, cât şi cei ''normali''.
Îmi place la un băiat să fie ''tupeist'', dar în limitele normalului.

| ℓσνє a răspuns:

Păi, fiecare fată are gusturi diferite.

1. Imi plac cei cu pătraţele, mi se par mai atractivi smug... dar dacă este nesimţit, nu mai contează.

2. Da, imi plac băieţii mai tupeişti, amuzanţi si cei care mă tachinează, dar totuşi, să nu fie în mod exagerat.

Şi ţin sa mai spun că mor după ochii albaştri şi verzi, îi consider cei mai expresivi şi atrăgători.

Fundă?big grin

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

1.si cu muschi si normal(in cazul cu muschi daca are prea multti deja e prea de tot)
2.nu-mi plac baietii prea tupeisti care ajung sa si faca misto de altii sau care sa ma tachineze.