| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Am bagat o poza pe cronologie pe facebook si am acumulat multe like-uri si nu vreau sa le pierd. Nu stiti cum sa fac poza sa o pun de profil dar like-urile sa ramana?

3 răspunsuri:
| GeorgiaaRose a răspuns:

Cred că merge.
Intră pe profilul tău şi dai cu mouse-ul pe poza de profil.
Dai click pe Edit Profile Pictures şi îţi apare Chose from photos, adică să alegi din pozele tale. Şi ţi se va deschide o mică fereastră şi daci click pe poza respectivă. P.s : Dacă nu o găseşti acolo, în partea dreaptă, sus scrie View Albums şi alegi albumul respectiv.
La mine merge de fiecare dată.

| Anonima3562 a răspuns:

Din pacate nu poti face asta, daca o pui la profil vei pierde toate like-urile. big grin