| cryyysss a întrebat:

Sall TPU, am comandat si eu un hardisk de pe okazii.ro si mi-a venit vineri de la posta foita acea sa ma prezint la posta pentru a ridica coletul, si nu m-am putut duce sambata sau duminica.
ma pot duce maine? (adica luni)
adica nu este prea tarziu dupa 2 zile?
nu-mi poate trimite coletul inapoi la adresa de la care a venit?
deoarece au trecut deja 2 zile si eu nu m-am prezentat la posta sa ridic coletul? va rog HELP! DAU FUNDOI!

3 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Ar fi oke sa te duci sa vezi daca mai este la posta daca nu iti faci iar comanda si te vei duce atunci cand trebuie sau macar poti trimite pe cineva.

| cryyysss explică (pentru plasticsmile):

Nu am cum sa trimit pe altcineva deoarece trebuie sa fiu eu cu buletinul.
altcineva nu se poate duce chiar daca are buletinul meu...
am fost plecat in tara de acea nu m-am putut duce sa ridic coletul.

| plasticsmile a răspuns:

Eu ti-am spus, du-te la posta, vezi daca mai, daca nu mai faci inca o comanda si te duci la timp.