| anonim_4396 a întrebat:

Salut am descarcat un program: shock-desktop-3d.en.softonic.com si nu pot sa il sterg zice ceva de genul: Close the folder or file and try again. Dar nu il am deschis! Windowsul e in engleza ( nu prea o stiuwinking ) cand am dat sa scaneze nod 32 programul a zis ceva de virus dar nu prea stiu ce. deci spuneti-mi cum sa il sterg!

Răspuns Câştigător
| pitbull60 a răspuns:

Vezi in Task Manager la Processes ca il ai deschiz,probabil ruleaza in background,il gasesti acolo,dai clik dreapta pe el si dai End Process, apoi dai Yes, dupa care mergi si il dezinstalezi.

2 răspunsuri:
| RaduCata a răspuns:

Mi-am formatat computerul asa ca nu mai trebuie sa raspundeti.

| XxblackangelxX a răspuns:

E super simplu deci 1.Intri in my computer 2. Uita'te in stanga TA ca scrie acolo Add or Remove programs 3.Deschizi si cauti numele programului, dai clik pe el si o sa vezi ca o sa apara Remove dai clik si gt
Succes:*