| madalyn12 a întrebat:

am facut ceva ce nu trebuia. va rog ajutati-ma. am injurat pe unu de pe facebook dar recent am aflat ca are 13 ani si cica poate sa bata pe oricine din scl si nu ii este frica de nimeni. zice ca are un var mai nebun care se lupta cu politistii. vrea sa ma bata cand vine in localitatea mea. i-am zis ca daca se ia de mine il chem pe tata sau prietenii dar cica el daca da un telefon cheama toata localitatea in care sunt. plz help me vine maine va rog sa ma ajutati funda? X

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Ce vrajeli is astea? Fii serios daca varu sau se batea cu polistii ajungea urgent la racoare, exista maschati care vin cu gaz lacrimogen, pistoale etc nu mai crede tu tot ce auzi.
Lauda-te si tu ca cel mai bun prieten al tau e tigan si ca ii bate pe toti din localitate care comenteaza si prostii d-astea. Si stai linistit niciun copil de 13 ani nu o sa vina singur de nebun in alta localitate sa bata pe altu.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar crezi ce spune?
Se da si el mare si face pe viteazul, sub protectia anonimatului, la fel ca tine.

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Cati ani ai? E doar un copchil increzut, cand il vezi trage-o i togaie "Drai Cucar" in cap. Sa vezi ce se linisteste daca nu, chemi protectia copilului, nici 14 nu are. Nu iti fie frica, la cate am auzit si eu...nici de Jocurile piratate care mi-au imregistrat IP-ul si spune ca as putea face inchisoare, nu imi era frica.

| hummmer a răspuns:

Eşti tare după tastatură, dar în viaţa reală tremuri, ă? De ce înjuri străini? Cere-ţi scuze şi poate scapi de data asta.

| hummmer a răspuns:

Sper că au căştigat motocicliştii...

| kameleonic a răspuns:

Deci nu cred ca traiesc in lumea asta! In primul rand daca te sperii asa usor cand te ameninta cineva, mai ales pe internet, nu mai comenta si injura pe viitor. In al 2-lea rand, tu chiar crezi ca vine el cu toata localitatea ta la tine? Nu mai crede ce iti spune, chiar crezi ca o sa se deplaseze el pana la tine, mai ales daca are 13 ani? Nu te mai speria asa usor, ca pe viitor o sa ai probleme! Hai bafta!

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Daca il crezi chiar esti nebun, un copil asa face imediat se duce la iai mai mai, ps : la mine in localitate a avut loc aseara pe la 00:00 o bataie intre tigani si motociclisti din cauza ca doi copi sau certat.
deci daca nu merge spune unui parinte sa altcuiva big grin