| NaruToNR1 a întrebat:

am injurat pe unu pe facebook si vrea sa ma bata el cred ca are peste 15 ani si eu doar 10 si zice ca vine la scoala si-mi rupe gatul, ce sa ma fac? funda!

Răspuns Câştigător
| Принцесса1221 a răspuns:

Retragete, cereti scuze, sau cere ajutorul unor prieteni mai mari.

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Sa ai grija pe cine injuri de acum inainte.

| xMonikutzAx a răspuns:

Nu cred ca e de ajutor, dar incerca:
1. spune-i ca iti pare rau si ca nu ai dorit sa faci asa ceva, ca doreai sa te razbuni pe altcineva.
2. spune-le parintilor. te vor pedepsi, dar iti vei rezolva problema. sper ca e de ajutor...