| pufoshenia_7680 a întrebat:

am instalat singles 2 si nu stiu ce program mi-a cerut si am dat start singles 2 dupa care mi-a aparut acolo sa bag disc key ( Enter Disc Key for the disc labelled Singles 2, si problema e ca nu stiu disc key-ul ala.plz care mi-l zice primejte fundy:*

2 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Probabil ai uitat sa copii crack-ul

| IDoNotKnow a răspuns:

Stiu eu. Uite ce trebuie sa faci.Intri in locul in care ai descarcat Singles2Full, dai dublu-click pe Singles2Full, intri in Crack si ai acolo un program. Dai click dreapta pe el si il copiezi.Acum intri in My computer, in locul unde ai tu Program files, intri in Program files si cauti Singles 2.Intri in folder si dai paste si iti va arata ceva in gen: Do you really want to replace Singles2? Si dai yes.Si te poti juca. Distractie placuta!