| zacusca16 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati am descarcat un joc(singles 2) l-am instalat da imi zice insert the singles 2 disc ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Mythos a răspuns:

Undeva in kit-ul de instalare ai un director cu numele Crack, No-CD sau ceva in genul asta. Acolo vei gasi un fisier. nfo sau txt, deschide-l cu notepad pentru a urma pasii recomandati. De obiciei iti spune sa cauti un fisier executabil (in genul singles2. exe) care trebuie copiat (cu inlocuire) in directorul in care s-a instalat jocul. Inlocuirea fisierului original cu unul alterat iti va permite sa rulezi jocul fara CD-ul original in drive.

| zacusca16 explică:

Am uitat sa spun nu merge cu daemon tools