| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Am problema la jocul Singles2.Cand vreau sa intru in joc imi apare StarForce Proctetion Technology Check Disc, About, Exit, iar in stanga imi apare Deep Silver.Am dat tot ce era de dat dar in final imi cere Disc Key-ul.Si imi scrie asa: Enter a Disc Key for the disc labelled Singles2.Cine poate sa imi dea Disc Key-ul?

2 răspunsuri:
| vitas a răspuns:

Descarca crack si pune-l in folderul cu joaca si tot va fi batz;) http://www.downloadserialcrack.com/......nload.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am bagat sub forma de arhiva (iso) pe un cd si i-am facut imag de pe cd cu daemon tools, dupa care am inst jocu
am copiat imag facuta de prog in C:/ unde era inst jocu
dupa care i-am facut scurtatura pe desktop...si a merswinking
(lil. mizzpink@yahoo.com)