| TheAngel a întrebat:

Am o intrebare:am un iphone"ultimul ragnet" si numai de cateva zile.eu in casa am un router wirles. ma pot conecta cu iphone-ul la routar si daca da cum? astept raspunsuri bune nu prosti.astept multe vreo 8 9

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Da.de poti conecta la internet!
te duci in setari,activezi wi-fi,si apoi te duci la internet si scanezi o retea. cand o gasesti, te conectezi si daca este bagi parola!
*pe care banuiesc ca o stii, avand in vedere ca este reteaua ta *