| Darius45633 a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare, cand o sa merg la liceu pentru prima data cum fac sa dau o impresie buna? Vreau sa fiu unul dintre colegii,,populari", nu unul dintre cei care ajung,, necajiti" de ceilalti.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde doar de tine!
Daca inveti foarte bine, vei face impresie buna atat colegilor cat si profesorilor si vei deveni cunsocut si admirat.
Daca inveti sa fii politicos, respectuos, fiind si un elev foarte bun la invatatura, vei ajunge repedeun copil popular in scoala.
Cu vulgaritatea, mistourile si golaneala, nu vei face impresie buna, dimpotriva, te vor admira 2-3 prieteni, dar toata scoala te va ura.

2 răspunsuri:
| MissBlackPearls a răspuns:

La liceu cred ca cel mai bine sa faci parte din categoria celor 'linistiti', asa nu ai probleme cu nimeniwinking

| Darius45633 explică (pentru MissBlackPearls):

Dar eu sper sa fie acea categorie, caci la scoala.....imi este cam greu fiindca nu este categoria asta =)