| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problema cu tasta space.ca sa mearga trebuie sa apas mai tare ce trebuie sa fac sa mearga ca inainte? p.s am laptop cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| NGheorghe a răspuns:

Daca a intrat ceva sub ea trebuie sa simti la apasat (sau intr-o parte sta mai ridicata), si atunci pana sa o duci la Service incearca cu aspiratorul.

3 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Imi pare bine, ca ti-a fos de folos,
merci,

| beastboy84 a răspuns:

Ori ai stricat-o ori trebuie sa o scoti de acolo ca ai praf, mancare etc. si nu se mai apasa bine happy

| tpuforyou a răspuns:

Mergi cu el in service! poate strici mai multe daca te apuci rezolvi singura problema!
Ps nu incerca sa fortezi tasta
(sa o scoti de acolo pentru ca nu iese*)
la al meu nu ies tastele. ok!