| Yohei a întrebat:

Salut! Stie cineva de ce tasta,, home,, a laptop ului nu functioneaza? Functioneaza dar face altceva, nu-mi deschide meniul, daca sunt pe muzica sau Youtube, cand apas tasta imi pun pe pauza, ce trebuie sa fac sa mearga cum trebuie?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In word (de ex) pe un text scris, dacă apeși "home", ce se intâmplă?

| Yohei explică (pentru sierra1):

Nimic, doar cand sunt pe yt sau muzica, imi pune pe pauza cand il apas.

| sierra1 a răspuns (pentru Yohei):

Cursorul fiind la capătul rândului și apoi apeși

| Yohei explică (pentru sierra1):

Nu se intampla nimic, cum ti-am spus, pune doar pauza si redare

| sierra1 a răspuns (pentru Yohei):

Repet: urmărește cursorul fiind la capăt de rând/text și apeși home

| Yohei explică (pentru sierra1):

Nu stiu ce am facut dar am reusit

| sierra1 a răspuns (pentru Yohei):

Bravo!