| adrian_2389 a întrebat:

am o problema nu stiu cum sa imi fac o prietena
Nu merge
Tot incerc sa gasesc pe cineva dar nu gases
Daca cunoasteti vreo fata lasati-mi id ei mersi pentru ajutor

5 răspunsuri:
| Indian a răspuns:

Bei eu-s fata si acum vreo luna eram in aceeasi situatie si cred ca inca mai sunt. Fara nici un apropo!laughingEu mi-am dat seama ca atunci cand e momentul, persoana mult asteptata o sa apara.Si atunci cand apare sa nu te grabesti, petreci si tu mai mult timp cu acea persoana pana va cunoasteti mai bine.Eu, personal, grabesc lucrurile cand cineva imi place si la sfarsit e un dezastru.laughingSper ca te-am putut ajuta.

| deletedprofile a răspuns:

Ti-am fost de ajutor cred... merit o fundawinking

| Roxytza a răspuns:

Esti nebuna fetitolaughing. Asteapta si o sa gasesti

| adrian_2389 explică:

Scz dar nu sunt fata sunt baiat adrian e nume de fata la tine

| adrian_2389 explică:

Dana da-mi si mie id tau