| b3bitsa a întrebat:

Am si eu o curiozitate. as vrea sa-mi cumpar un bichon maltez si mama nu vrea sa il tin in casa sad cam ce-as putea face s`o conving? p. s: afara nu pot sta cateii? big grin (va rog rasp la intrebare: fundita+vott :X)

1 răspuns:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Pai... daca stai la casa, il poti lasa in curte pana vine iarna.Roag-o din tot sufletul,spune-i ca o sa ai grija de el, stii doar ca e o responsabilitate mare.Da-te bine pe langa ea, ajut-o cu tot ce potii.Bafta!happy