| Theodora299 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Ce sa ii daruiesc baiatului pe care il plac si care ma place? Este un fel de joc de sarbatori.Fiecare din clasa primeste si daruieste un cadou. Toti am tras la sorti. Nu stiu ce sa ii iau! Daca aveti vreo idee, va rog scrieti-o aici! Promit dau si fundita la cel mai bun si complex raspuns! PwP, Pa!

Răspuns Câştigător
| mona01 a răspuns:

Un parfum,o carte,un sarut,o imbratisare,un lant,o bratara,o perna in forma de inima,un animal,o cravata,o pereche de sosete,o curea,pantofi,un ursulet, un globulet, etc. Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Ai putea fi tocmai u cadoul lui smug