| anonim_4396 a întrebat:

M-am gandit sa ii daruiesc baiatului pe care il plac o bratara pentru ca nu prea stiu cum sa ma apropii de el, tinand cont ca nu ne cunoastem de loc ( habar nu am cum il cheama laughing ), aveti voi alte ideei?

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

E o idee excelenta, daca gasesti un baiat dulce o va pastra cu drag. si poate o va purta cu placere.
Sa speram ca iti va rasplati gestul si va intelege 'mesajul' tau dulce.

Mult succes@

9 răspunsuri:
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Ai putea vorbi cu el.Stiu ca fetele sunt cele care vorbesc prima data.Acum ti-as spune mai multe, dar stai sa-mi fac si eu o prietena -_- Eu zic ca e-nregula.Dar sa nu fie multicolora(gen prieteniei). Ceva simplu, ca de baieti.

Sper ca te-am ajutat happy

| AndreeaAS a răspuns:

Mai bine nu...Vezi si tu daca are prieteni pe care ii cunosti si tu ca sa iti faca cunostinta cu el. Daca nu fa cum ti-a zis dulsikka sau ciocneste-te de el din ''greseala''.Si spune si tu ceva de genul ''Scuze! Chiar nu te-am vazut... Apropo, eu sunt X.''Sper ca te-am ajutat.Si nu uita, fii timida! Oh, am uitat ceva important. Daca poti afla daca ii plac fetele care se dau la el sau care se poarta indiferent cu el.Eu intr-un fel ma dadeam la el si am gresit pentru ca respectivului nu ii plac fetele ''obsedate'' de el. Sper sa reusesti sa aflii cumva. Oricum, bafta!

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaAS):

Nu intru in el, doamne fereste laughing, nici nu am cum sa intru in el, cum dau de el ne privim in ochi. Si ar fi penibil sa ma izbesc de el. laughing

| AndreeaAS a răspuns (pentru anonim_4396):

Si nu uita, nu fi timida*
Daca nu ti se pare buna ideea mea inspira-te de la altii.winking

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaAS):

Sa lamuresc un pic situatia : nu te atac am zis doar ca ideea aceasta nu poate fi pusa in practica de mine. xoxo

| AndreeaAS a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis eu ceva de atac? Am zis doar sa te inspiri de la altii, e ceva rau in asta? De fapt, chiar te inteleg.Nu toti pot sa faca ceva in acelasi mod. Apropo, eu am pus emoticonul ca sa nu para ca zic ceva dur, si se pare ca nu a mers laughing

| AndreeaAS a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo, daca te priveste mereu poate insemna ca te place...

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaAS):

Poate dar nici nu mai conteaza happy.

| anamaria8811 a răspuns:

Pai nu rezolv nimic daca dai o barata.ca sa mergi la el si sa dai bratara fara sa il cunosti e prea penibil, dupa faza asta nu cred ca o sa mai ai sanse.mai bine incerci sa te observa.sa treci pe langa el si zambesti il saluti daca vezi ca reactioneaza si zambeste. dupa aia poti sa ceri de la cineva id-ul lui sau nr de telefon.