| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa ii dau un cadou ( ca l-am tras pe un coleg la sorti ) un cadou. dar nu stiu ce sa ii i-au. plzz, ceva mic!

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Aici gasesti idei de cadouri de toate feluri:

http://www.fungift.ro/magazin-online-cadouri/tag/cadouri%20pentru%20colegi

| alexs99 a răspuns:

Iai un tricou, o caciula sau ceva amuzant de Craciun.

| Vans a răspuns:

Din astea îs şi la mine în clasă.Eu îi iau albumu lu Mark şi am terminat.

| Fiona232 a răspuns:

Iai ceva de care ar fi interesat, dar daca nu stii intreaba un prieten bun de al lui

| honeybunny13 a răspuns:

Ai putea sa ii iei o esarfa, o caciula, sau ceva amuzant de craciun noi asa am facut

| Anonima5550121 a răspuns:

Ha ha! Asa s-a intamplat si la noi. Ne-am luat masinute si papusele care dau din cap! Am ras toata ziua de ele!