| Zhapheryx96 a întrebat:

am si eu o intrebare urgenta aam intrat pe cs si am dat din greseala pe shift si - si mi sa facut imaginea din interiorul cs-ului mica dar el este pe full screen de fapt bani si viata si tipu sta la locul lor dar imaginea unde joc e mica in mijlocul ecranului (sper ca ati intels tongue) ajutorrrr cryingcryingcryingcryingcrying

DAU FUNDA PENTRU CEL MAI RAPID RASPUNS

2 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Apasa Shift si + in CS nu exista aceasta setare, probabil ai laptop si este o setare de la ecranul laptopului sau ai un program instalat care se ocupa cu asa ceva

| AlinGh0st a răspuns:

Nu este o intrebare urgenta dar te ajut. instaleaza-ti cs ul iar si apoi o sa iti mearga