| bebelusa_9541 a întrebat:

am si eu o problema! am un telefon LG lite cookie si pana acum 2 zile totul era in regula la el (trebuie sa mentionez ca am si card) iar acum nu mai merge sa imi selectez o poza pentru ecran, cand dau setare imi spune,, Memorie insuficienta pentru. salvare" ce trebuie sa fac ca sa mearga?(am sters din memoria telefonului ca sa fie mai mult spatiu m-am gandit ca de la asta e dar nu e asa)FuNDoI!

1 răspuns:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Da nu stiu ce se intampla. Asa este si la mine am acelasi tip de telefon dar eu nu am card la el si ma gandeam ca din asta face asa. Daca si tie ti s-a intamplat nu stiu ce sa mai zic. Mie nici netul nu imi merge la el sa intru pe mess sau facebook.