| Robert_Markus_1998 a întrebat:

am si eu o problema dau funda! am aprins dimineata aceasta laptopul si mi se vede o imagine mare cu tot ce e pe desktop ma puteti ajuta sa il fac la loc cum era am windows xp.

Răspuns Câştigător
| SOS55 a răspuns:

Astepti 2ore si apoi il incarci iar sau dai restart! Daca nici asa nu merge te uiti pe garantie si daca inca e valabila poti merge acolo sa vada ce i s-a intamplat si ca sa fii sigur da si o data cu antivirusul! Sper ca te-am ajutat! happy

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Restart

| dulgherunicu a răspuns:

Clic dr prprietati si schimba rezolutia sau fai reinstal la placa video daca ai sau start pc tasta f8 si last cnow good configuration

| LeMoN19 a răspuns:

Dai un restart la laptop si o sa-si revina.