| xPanth3r a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema

si as vrea sa ma ajutati

azi dimineata mi-am bagat windows 7 ultimate pe PC

si dupa ce s-a aprins mi-am bagat programele tot tot

si am ajuns si la drivere le-am bagat si pe ele

dupa am decis sa dau un restart pentru ca asa trebuie

si imi a intrat in Starup Repair si habar n-am de ce. ma puteti ajuta?

nu este prima oara cand mi se intampla am incercat diferite windows-uri si tot acceeasi problema am. ma puteti ajuta pls?

dau funda si vot!

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai incurcat ordinea operatiilor.
Prima data instalezi windows-ul, dai restart si apoi instalezi driverele lipsa, mai dai un restart, dupa care instalezi si configurezi pe rand programele ce le doresti.
Cand totul e gata si merge bine, un CD de reparare si faci si o salvare a sistemului.

| xPanth3r explică (pentru Bula):

Imi poti da un program de drivere te rog?
si promit ca iti voi da funda daca ma vei ajuta!

| xPanth3r explică (pentru Bula):

Cum fac un CD de reparare si o salvare a sistemului?

| Bula a răspuns (pentru xPanth3r):

Cauta System Recowery

| Bula a răspuns (pentru xPanth3r):

Descarca si instaleaza driverele lipsa de pe site-ul producatorului placii de baza.

| xPanth3r explică (pentru Bula):

Mai am o problema daca ma poti ajuta pls

| xPanth3r explică (pentru Bula):

Cand inchid pc si il aprind a doua zi sta pe ercanul acela de pornire unde zice PRESS DEL etc. sper ca ai inteles nu? si sta cateva min acolo unde dupa imi zice: Reboot and Select proper Boot device or insert Boot Media in selected Boot device and press any key

te rog sa ma ajuti urgeeenttt!