| TheGrooveStreet a întrebat:

Sall TPU, Am si eu o problema. Deci tata imi zice sa fac seara genoflexiuni si flotari si etc. ca sa imi fac musculatura, eu sincer am facut vreo 2 saptamani o gramada de exercitii (SEARA) si vreau sa stiu cum pot sa ma dezvolt mai bine? Adica trebuie sa mananc un anumit tip de mancare? sau ceva? Ma refer ca vreau sa am si eu niste muschi acololaughing App dupa exercitiile alea de 2 saptamana nu s-a vazut absolut nimicstraight face

3 răspunsuri:
| † Sammy † a răspuns:

Cumparati proteine si zii lu tactu sa iti faca niste gantere si o haltera si mananci multa carne si multa fasole. si faci in fiecare zi flotari genoflectiuni si abdomene(dimineata si seara) si dupa-amiaza incerci sa faci cu ganterele sau cu haltera(vezi nu cumva sa ii zici lu tactu sa iti faca gantera de 1 killogram ii spui si tu sa iti faca de 5 sau de 10) cu ganterele poti sa iti formezi :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ii sa o lasi moarta daca vrei in doua saptamani sa ai muschi vizibili...sau apucate de proteine

| freaky95 a răspuns:

Ei bine o sa ia ceva timp sa te formezi, se vad rezultate si cu flotarile intr`adevar insa nu asa de bine precum cu halterele si ganterele.De asemenea te poti apuca de inot deoarece inotul iti antreneaza toti muschii( foarte bun sport ) si chiar daca te apuci de haltere si gantere, continua sa faci flotari, tractiunu, abdomene etc deoarece si alea ajuta foarte mult.succeswinking