| LaughingKarima a întrebat:

Aniversarea parintilor mei va fi in curand iar eu nu stiu ce sa le i-au. Ma gandeam ca poate organizez ceva dar doar atat, idea se opreste la a organiza ceva.Ei vin acasa peste 2 saptamani deci am destul timp sa fac sau sa cumpar ceva pentru ei.Cat mai multe idei sa imi dati daca se poate.Si daca credeti ca va ajuta informatii despre ei, doar intrebati.
Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Hmmmm... cam dilema...
Daca vrei sa le organizezi ceva, ai putea face o iesire in padure( asa numita frigare) unde unul se poate bucura de natura si celalat sa pregateasca necesitatiile( facut focul, prepararea mancarii etc.) Si o sa fie lucru comun faptul ca petrec timp cu familia!

Sper ca te-am ajutat! big grin

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Un tablou cu ei

| Croampa a răspuns:

Spune-mi ce fel de persoane sunt, ce hobby-uri au.
Cu cat stiu mai mult ca atat pot da un raspuns mai bun! big grin

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Ok(am sa ma refer la ei ca daddy si tata,ca sa nu te incurc prea mult). Lui daddy,ii place snowboarding-ul iar lui tata skateboarding(insa nu mai practica,dar colectioneaza placi). Ambi iubesc animalele si natura. Daddy e genul mai,soft,ca sa spun asa. Ii place sa gateasca, sa se plimbe, si sa petreaca timp cu familia. Tata, e genul hard working, ii place sa lucreze dar si lui ii place sa petreaca timpul cu familia. Ii plac masinile. Nu stiu ce sa mai zic, daca mai vrei sa stii ceva intreaba.

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Hmmmm... cam dilema...
Daca vrei sa le organizezi ceva, ai putea face o iesire in padure( asa numita frigare) unde unul se poate bucura de natura si celalat sa pregateasca necesitatiile( facut focul, prepararea mancarii etc.) Si o sa fie lucru comun faptul ca petrec timp cu familia!

Sper ca te-am ajutat! big grin

| sMecki1000 a răspuns:

Intr-un raspuns ai zis ca ti-o murit parintii chiar in fata ta. straight face nu te juca cu astea... cine stie Doamne fereste sa se intample.

| LaughingKarima explică (pentru sMecki1000):

Da, parintii mei naturali au murit. Dupa un an am fost adoptata. Imi pare rau daca te-am facut confuz/a.