| VesnicRatacitore a întrebat:

Buna ce telefoane va plac? va plac telefoanele touch screen sau tastatura querty sau ambele ( ca Samsung galaxy 551).

5 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Querty happy
am un Nokia c3 si ma descurc perfect cu el! am incercat si touch screen-ul. pentru jocuri este f folisitor, insa daca vrei sa scrii un mesaj este ingrozitor!

| Rebecutza999 a răspuns:

Qwerty tocuhscreenu se strica se uzeaza senzorii nu va recomand am S3 si i s-a dus touchul... a durat o luna sa-l faca pentru ca este nou aparut. si multi bani

| positivity a răspuns:

Telefoanele cu tastatură querty.

| xDr0gs a răspuns:

Samsung Galaxy S II

| Scikofit a răspuns:

Buna! Mie imi plac ambele telefoane.Din acest motiv m-am luat si touchscreen(Alcatel ot 710) si tastatura querty(Nokia asa 201). Amandoua sunt bunewinking