| Nomatterwhattheysay a întrebat:

as dori sa stiu sigur ce materii se fac la profilul mate-info.:* [dau funda]

Răspuns Câştigător
| Sherllyn a răspuns:

Matematica, informatica, TIC, fizica, chimie, biologie, romana, geografie, istorie, logica, engleza, franceza/germana (depinde ce ai facut in generala), sport.
Cam atat happy. Eu sunt la mate-info si pe astea le fac.

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Nu ai spus tipul de liceu pe care il urmezi! Eu am terminat un liceu teoretic si pe partea reala am facut mate, info, fizica, chimie, biologie, logica

| AdelinaC a răspuns:

Aproape de toate numai ca accentul se pune pe cele de real(mate, info, fizica, chimie)

| Sherllyn a răspuns:

Am uitat sa mentionez desen si muzica! laughing

| Nomatterwhattheysay explică:

Grup Scolar Energetic...