| kyll a întrebat:

Astazi am vrut sa dezinstalez niste programe si cand am intrat la lista de la add/remove programs nu aveam toate programele ce tbr sa fac pentru a reveni la loc toata lista?

Ps:nu am instalat nici un program in ultimele zile care sa il afecteze sau alte chestii.

4 răspunsuri:
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Pai uitate in program files in c:\ daca nu sunt nici acolo inseamna ca sunt sterse ar fi bine sa nu fie asa. Daca nu iti apar unele programe acolo da restart big grin

| kyll explică (pentru NaRuToSkUmPiK):

Mah programele sunt la locul lor am dat restart de zeci de ori.dar nu apar acolo la add/remove programs.

| NaRuToSkUmPiK a răspuns (pentru kyll):

Poate programele nu pot fi bagate acolo unele programe nu merg in lista sa stii straight face

| kyll explică (pentru NaRuToSkUmPiK):

Baaaah omuleee! Pana acum acolo au fost acolo toate programeeeele! Cand am vrut sa deintalez ceva nu mai erau!