| georgik15 a întrebat:

Cand intru pe google,youtube,facebook, etc. imi da Your access to this site has been restricted!
Nu stiu ce sa fac.Doar TPU cred ca merge thinking Help! Dau funda celui care imi zice "antidotul" acestei probleme.

Răspuns Câştigător
| R0MW4LD a răspuns:

Cand ai un domeniu restrictionat atunci acest lucru nu are a face cu browserul sau compatibilitatea acestuia. Sună-ți furnizorul de internet (ISP) si explica-le problema. Doar ei sunt in masura sa verifice conectivitatea ta in server si restrictiile.

2 răspunsuri:
| DaYannaDG a răspuns:

Buna!
Nu stiu exact ce are, dar poti sa incerci sa instalezi alt browser (eu folosesc Mozilla Firefox). sau reinstaleaza windows-ul din nou.
Daca nu merge nu stiu ce are.

| Xerodox a răspuns:

S-ar putea sa fie de la DNS, te duci in Control Panel, Services, si dai close la DNS