| pWd a întrebat:

Am o problema. (o am de vreo 3 luni)
Pe orice site care intru si se termina in.com sau in.net zice asa "This website has been blocked for you!"
Cum scap de ea!
Mentionez ca nici google, facebook, youtube nu imi merg crying!
Ce fac?!

6 răspunsuri:
| 愛佳 a răspuns:

Descarci asta il dezarhivezi si dai pe remove scam http://www.fileshare.ro/e29718666 dar ( il deschizi cu run as administrator daca ai windows 7)

| pWd explică (pentru 愛佳):

Ma, il poti pu-ne intr-un folder zip? Adica ce este in el. pentru ca mie nu imi merge rar-ul pentru ca am o problema...

| 愛佳 a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e29718841 uite aicea dupa ce ai dat dai restart

| pWd explică (pentru 愛佳):

Frate, nu merge. imi da o eroare.