| Gabriela144 a întrebat:

cand sun pe o persoana nu suna imi spune doar ca nu raspunde. oare de ce?

Răspuns Câştigător
| oanaoana23 a răspuns:

Pai ori ai suparat-o si ti-a blocat numarul, si nu o poti suna, ori e din cauza retelei...

2 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Probabil că o avea telefonul închis sau ţi-o fi blocat numărul, nu ştiu.Sau i s-o fi stricat telefonul şi şi-o fi schimbat numărul.

| Gabriela144 explică:

Nu ca persoana ma poate suna pe mine si nu aveam probleme cu ea vorbim prin mesaje si nici prietenei mele nu iii merge sa sune la nr respectiv