| 191720 a întrebat:

Imi spune ca ma iubeste dar nu ma suna cand e plecat undeva sau daca ii dau sms nu imi raspunde. oare chiar minte ca ma iubeste? suntem de 4 luni impreuna

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are pe alta.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu te increde in vorbe, ci in faptewinking. Dar poate chiar nu te iubeste.

| Liliana1981 a răspuns:

Eu cred ca te minte.

| AaLexS a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el fata in fata. Rezolvati-va problemelewinking. Intreaba-l de ce nu iti raspunde la sms-uri. Poate are vreo problema, stiu eu? thinking

| irry a răspuns:

Nu ai de unde să știi cu adevărat ce zace în el. Nu te lăsa influențată doare de simple vorbe precum "te iubesc". Faptul că te iubește o poate demonstra și prin fapte ca tu să simți acest lucru, fără să mai fii nevoită să te gândești ce se întâmplă cu el. Discută cu el și cere-i argumente și motive pentru faptul că nu îți răspunde sms-urilor. Privește-l în ochi când îți explică totul, prin mesaj se poate scuza mai ușor.

| nina_8288 a răspuns (pentru irry):

Iti dau dreptate nu mai zic asta si eu o data ca n-are rost as aca...

| 191720 explică:

straight face..nu cred ca ma inseala ca nu e genu de baiat