| bybyshor18 a întrebat:

Oare de ce atunci cand sun pe cineva imi raspunde robotul si imi spune ca nr nu este disponibil? crying(((((

5 răspunsuri:
| matt a răspuns:

Pentru ca nu este in semnal sau nu are baterie

| bybyshor18 explică (pentru matt):

Poate...dar nu stiu ce sa cred... acum a ramas fara minute si centi...si trebuie sa il sun eu...iar in seara asta cand am vrut sa il sun imi raspunde robotul sigh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai reusit asa ceva la Dragoste si sex?

| bybyshor18 explică (pentru anonim_4396):

Scuze ca am postat aicea...dar e cea mai vizualizata categorie :-p... plus ca tine putin si de dragoste ca e vb de prietenul meu de care imi fac griji ca nu raspundewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru bybyshor18):

Nu ai dat o asemenea explicatie.
Ceea ce ti se intimpla, apare in doua situatii: si-a schimbat telefonul(nr) sau in caz de eroare de retea, cauzata de anomalii in functionarea serverelor retelei respective.Numai bine.