| lola_7056 a întrebat:

care stiti o metoda sau doua sa ma ingras am 38 de kg si vreau sa ma ingras cam pana la 50 de kg dau funda pentru cele mai bune raspunsuri :X

1 răspuns:
| ByaKid a răspuns:

De ce ai vrea sa te ingrasi? Lola toti vrem sa slabim nebuneste sa fim slabuti.Tu de ce vrei sa te ingrasi?:O Nu cred ca arati asa de rau incat trebuie sa te ingrasi.winking Si oricum nu ambalajul conteaza big hug Sfatul meu e sa ramai asa cum esti findca esti perfecta big hug retine: poate nu esti regina frumusestii.dar esti frumoasa in felul tau de a fi.happy