| xRaLuCaX a întrebat:

cine imi da si mie niste farse care sa le fac eu cu clasa la scoala gen : ne schimbam clasele cu altii mai mici sau ... ma rog stiti voi mai multe , am nevoie de 1 aprilie laughing

1 răspuns:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Hallu ^.^!
Ai putea, daca vin alta clasa la voi, puteti rupe sau scoate suruburile de la scaun ca atunci cand o sa se puna un copil sa cada cu el, sau sa lipesti scaunele de podea [ stii tu, tui lipici pe picioarele scaunelor ], poti pune ( daca aveti banci cu suport cub banci ) o rama, gandac sau soarec mort rolling on the floor), sa dai pe podea cu sprei din ala pentru lustruire ca atunci cand intra sa cada jos laughing).
Sau pentru profesoare ( sau elevi ) sa pui lipici pe scaun ca sa se lipeasca de el, sau cum obisnuiam sa facem noi la scoala, agatam cumva un cui sau o pioneza de scaun in asa fel ca sa steie in sus rolling on the floor
Sunt o miee si una de moduri ca sa faci farse laughing)! Baftaawinking