| anonim_4396 a întrebat:

cine ma ajuta cu un sfat sau un trateament pentru a scapa de cosuri nu le mai suport intr-o zi am intruna n-am cine imi da un sfat ii daau funda

Răspuns Câştigător
| cosmin2sun a răspuns:

Eu vorbeam serios. Unu Din principalele motive la barbati pentru care apar cosurile sunt ca se gandesc foarte mult timp la sex. Nu trebuie sa negi ca ai probleme hormonale

8 răspunsuri:
| cosmin2sun a răspuns:

Masturbeaza-te mai rar si spala-te pe fata de doua ori pe zi

| haidinamo a răspuns (pentru cosmin2sun):

Auzi masturbeaza tu pa micata

| haidinamo a răspuns (pentru cosmin2sun):

Puteai sa te exprimi in altfel am crezut cati bati joc de mine

| cosmin2sun a răspuns (pentru haidinamo):

Nu am de ce sa imi bat joc. Si mai incearca asta : timp de o saptamana, in fiecare seara inainte de culcare spala-te cu apa calduta fara sapun si sterge prin tamponare. iei zeama de la o jumatate de lamaie si iti dai pe toata fata fara sa o stergi si lasa-o asa pana dimineata. Dimineata te speli cu apa rece fara sapun. Fa asta o saptamana seara de seara si spune-mi dupa aceea cum e.winking

| haidinamo a răspuns (pentru cosmin2sun):

Mai putine

| cosmin2sun a răspuns (pentru haidinamo):

Ma bucur sincer pentru tine. mai incearca ceva. daca ai facut chestia cu lamaia o saptamana, lasa lamaia deoparte si fa asa : 9 zile spala-te in fiecare dimineata cu apa si bicarbont de sodiu pe fata. Poti folosi bicarbonat si la spalatul pe dinti. Albeste. Dar nu o fa prea des ca se duce smaltul. Cu lamaia daca ai facut o saptamana sa nu mai faci momentan ca nu e bine. E acida si iti arde celulele pielii. Poti sa mai faci din nou daca vrei peste vreo luna. bravo

| haidinamo a răspuns (pentru cosmin2sun):

Din 100 - doar 5

| cosmin2sun a răspuns (pentru haidinamo):

Eu vorbeam serios. Unu Din principalele motive la barbati pentru care apar cosurile sunt ca se gandesc foarte mult timp la sex. Nu trebuie sa negi ca ai probleme hormonale

| SoMesAy a răspuns:

Eu iti recomand zineryt, e foarte bun si rezonabil la pret eu am dat pe el26lei nu stiu daca e scump dar il folosesc de 2 saptamani si as putea spune ca aproape nu mai am cosuri mai ales pe frunte si in barbie, dar ca sa treaca mai repede trebuie sa nu iti mai atingi fata cu mana sau alte chesti... sper ca ti-am fost de ajutor.