| ValentinFlr a întrebat:

Cum au unii pe facebook 1000 likes printre care aproximativ toate sunt de la persoane din alte ţări‎? Stiti cum se numeste hack-ul?

6 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Likeme-likeyou.

| ValentinFlr explică (pentru ihavenoidealel):

Am incercat dar nu merge sa pui poze de pe facebook...doar cele de cover.

| Seepty a răspuns:

Se numeste Add me Fast. FUNDA?

| ValentinFlr explică (pentru Seepty):

Nu merge sa fac cont imi zice : We cannot register you, because you already have an account in our network. AddMeFast doesn't allow multiaccounts. If you have no any account on addmefast, please send your IP address to support center. Your IP address is: (ipul meu) Securtiy code is incorrect

| ihavenoidealel a răspuns (pentru ValentinFlr):

Incearca o alta adresa de e-mail

| ValentinFlr explică (pentru ihavenoidealel):

Degeaba.