| PickMe a întrebat:

Cum se numește programul care iti aduce 1000 de likes la profil de la africani si asiatici?

2 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Nu exista asa ceva, toate sunt inselatorii contra unor sume de bani.

| under89 a răspuns:

Eu zic sa stai cuminte big grin Ai dat in obsesie cu like-urile.
Sunt o multime de virusi, trojans, threats care nu pot fi detectati daca nu ai un antivirus foarte bun.

Nu exista asa ceva...Tot ce ai vazut tu pe youtube sunt niste fake-uri si porcarii.

Daca vrei like-uri (pentru o pagina) trebuie sa platesti.