| alexyszpysz a întrebat:

cum pot scosate si eu o persoana de la ignor dupa mess?

Răspuns Câştigător
| Locrici a răspuns:

Messenger,privacy,ignor list...selectezi id-ul apoi dai remove. Dupa ce ai terminat il bagi din nou in lista! sper ca ai inteles ceva.

2 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

Messneger sus in stanga, preferences, apoi ignore list cauti persoana care vrei sa o adaugi inapoi happy apoi apesi pe ea dai remove si gata.laughing

| Bella03 a răspuns:

Messenger sus in stanga, apoi dai la preferences la Ignore list cauti persoana, ii dai remove happy si gata. laughing