| MrsC a întrebat:

big grin
Mai am inca o intrebare pentru voi :X
Stiti cumva niste masti pentru fata care te scapa de cosuri si puncte negre? big grin
ma refer la masti in casa, pentru care iti trebuie doar ingrediente simple happy

Meci anticipat :X

Răspuns Câştigător
| Tiffany_4986 a răspuns:

Eu imi fac masca pentru cosuri asa:
Iei 3 lamai le storci bine... iar sucul de la lamai il amesteci cu o lingurita de miere de albine. Il lasi putin sa se omogenizeze dupa iei mai multe discuri demachiante si le inmoi usor in solutia rezultata si le lasi pe fata cam 10 min. La mine merge de minune. Funda?

1 răspuns:
| xtreme12345 a răspuns:

Pentru cosuri e foarte buna masca cu miere si scortisoara, cat despre puncte negre incalzesti o oalea cu ceai de musetel cat sa faca aburi. Stai cu fata deasupra aburilor pana ti se dilateaza pori sau cat suporti laughing. Dupa aia freci in zonele unde ai puncte negre cu malai.