| LukaVocaloid a întrebat:

daca am platit avansul ca sa merg intro excursie da nu ma mai duc si vreau sa retrag avansul da domnul cu care mergeam i-a dat mai am o sansa sai mai pot lua inapoi

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Normal,sunt banii tăi.
Dacă te-ai hotărât sa nu mei mergi, îți primești banii înapoi.

| Rockerul23 a răspuns:

Pai daca el deja a platit atunci nu mai are cum sa-i ia inapoi.
Totusi ar putea sa faca niste rotatii daca nu toate persoanele au platit toata suma.
Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el.

| d3javw a răspuns:

Prietene,domnul tau nu i-a dat nici undewinking zii ca ai o problme un deces sau alta problema si ti da inapoi chestai e ca daca suna si maicata la el sa ii zica de vreo problema ti da imediat