| anonim_4396 a întrebat:

daca ar fi sa va mutati in America,ce oras ati alege? adica ar trebui sa beneficiati de multe lucruri acolo, nu? cred ca ati prefera capitala.happy

15 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

De mutat definitiv, nu m-as muta niciodata, ci as prefera sa locuiesc o perioada in diferite orase. Din SUA as alege Seattle, Los Angeles, Miami, San Francisco sau New Jersey.

| Bratzz a răspuns:

Buna >:D< daca ar fi sa ma mut intr-un oras acela ar fi Atlanta, Georgia,. Este un oras vechi fondat pe la 1840, dar cu cladiri extrem de noi. Atlanta nu e un oras chiar atat de periculos ca Las Vegas sau New York unde oamenii dispar acolo la doua minute. :) http://ro.wikipedia.org/wiki/Atlanta :*

| ℓαυяα a răspuns:

In manhattan, new york happy si m-as muta definitiv pentru ca m-am saturat de tara asta plina de oameni invidiosi si pe interes oh go on

| alinagyo a răspuns:

New York, Brooklyn, Manhattan...Boston.

| ElleElly a răspuns (pentru alinagyo):

New York e capitala?happyscuze, dar nu sunt sigura

| alinagyo a răspuns (pentru alinagyo):

New york este stat dar capitala tot new york se numeste.e new york si new york city, prescurtat nyc

| Bratzz a răspuns (pentru ElleElly):

Nu nu e capitala. washington e capitala happy

| ElleElly a răspuns (pentru Bratzz):

Si crezi ca ar fi bine sa ma mut acolo? P.S.la orase tin sa aiba multe malluri si sa fie de dorithappy

| Bratzz a răspuns (pentru ElleElly):

Are, are laughing. Eu cel putin acolo imi planuiesc sa ma mut. Si doar sa vizitez orase mari ca new york, L.A, L.V sau altelehee hee :*

| ElleElly a răspuns (pentru Bratzz):

In ce oras sa te muti?happy

| Bratzz a răspuns (pentru ElleElly):

Stai un pic big grin nu prea pricep te referi la washington, sau atlanta? big grin

| ElleElly a răspuns (pentru Bratzz):

Vreau sa stiu pur si simplu in ce oras vrei sa te muti atata tothappy

| Bratzz a răspuns (pentru ElleElly):

Atlanta big grin, desi... m-ar tenta si Philadelphia. :d

| ElleElly a răspuns (pentru Bratzz):

Atlanta e apropiat de NY? http://assetsro.tpu.ro/design/images/emoticons/4.gif

| Bratzz a răspuns (pentru ElleElly):

Nup. E cam departe. Atlanta e in Georgia, iar Philadelphia e in Pennsylvania, iar Philadelphia este chiar foarte aproape de NY. happy E un oras foarte frumos happy. Dupa Atlanta e prima mea alegere big grin -ma refer la unde ma voi muta-, iar daca ma voi mai informa mult despre acest oras, cred ca ii va lua locul Atlanteihee hee