| tauretee a întrebat:

de ce unii oameni sunt asa orgoliosi am un prieten se bate cu caramida in piept ca Wi-Fi inseamna wireless si el are 3G la telefonul lui un Nokia nu stiu cum (nici nu am auzit de el) si routerul lui e wireless (wireless in nu in sensul de fara fir ci in sensul de nume) si cand incercam sa ii zicem "adevarul" scoate caramida nu-i de mirare ca e dependent de metin2 counter strike si cand ii zic de WoW zice ca e un joc mizerabil si cand el a auzit ca platesc lunar sa joc si ca am precomandat un **** incepe sa urle parca el da bani pe elstraight face si cand ii zic de MW3 zice ce dreku spui acolo ca nu inteleg nimic asa oameni rar vezisad voi ce credeti de el stiu stiu ca nu critica prieteni si bla bla ca ei bla bla te ajuta bla bla etc etc si am preteni care se tradeaza mai rau ca in The Walking Dead EP 3 big grin

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La cum ai scris (cu greseli gramaticale) nici tu nu esti mai destept ca el. De altfel cine se aseamana se aduna.

| h379m3973423 a răspuns:

Wi-Fi înseamnă wireless... Wireless Fidelity mai exact.
Aparatul se numește router wifi sau router wireless.