| andreirobert15 a întrebat:

Deci, imi place de o fata de la mine din clasa, am intrebat-o de multe ori daca vrea sa stea cu mine si mereu a zis ca nu vrea!
azi mia zis ca vrea sa incercam sa fim impreuna!
eu automat i-am zis ca sa!
imi place de ea de foarte mult timp!
O sa ne vedem luni, ce ii spun?
cum sa procedez?
Chiar o iubesc pe fata asta!
funda!

3 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Pai ascult-o si daca vrea povesteste-i ceva dragut si spune-i despre cat de mult te bucuri si ofera-i senzatia de siguranta, fii cool si urmeaza-ti instinctul

| crbogdan a răspuns:

Eu iti dau un sfat. las-o pe ea sa umble dupa tinewinking

| Anon03 a răspuns:

Salut.
In primul rand invit-o la un kfs sau unde vrei pentru ca este frig afara si na. Dupa care va luati ceva si incepeti sa vorbiti ex: sunt foarte fericit ca ne-am intalnit si cu ocazia asta sa ne cunoastem mai bine...
Nu trebui sa fi mut puteti vorbii despre ce ati facut in vacanta si tot asa...
La prima intalnire nimic nu poti forta.
Poti sa ii zici despre tine dupa care si ea despre ea, dar sa nu incepi sa vb despre fotbal sau eu stiu ce. Iar la sfarsot o conduci acasa si poti sa o pupi pe obraz nimic mai mult chiar daca tie iti fierbe sangele in tine happy daca mai trebui sa te ajut cu cv cu mare placere