| andreirobert15 a întrebat:

foata mea iubita, am blocat-o acum 4-5 luni pe facebook pentru ca ma gandeam non stop la ea si de atunci nu am mai avut nicio legatura cu ea!
acum i-am dat cerere de prietenie din nou si nu prea a vrut sa mi-o accepte ca a zis ca eu am stricat totul!
adevarul e ca eu m-am despartit de ea pentru ca am fost prosttt!
sunt foarte gelos si am vazut-o odata ca vorbea cu o fata si cu prietenul acelei fete si eu prost gata am crezut ca si-a facut alt iubit pentru ca radea si toate chestile astea!
sunt prost stiu in astea 6 luni am suferit 1 luna pentru ca stateam cu ia de 1 an aproape!
intre timp am incercat sa nu ma mai gandesc la ea si am reusit, am mai vorbit cu alte fete intre timp dar nu am mai vrut sa stau cu niciuna pentru ca deja am suferit de 2 ori!
doar ca acum am vazut o poza pe facebook cu ea si i-am trimis cerere pentru ca nu mai supot asa trebuie sa ma revansez fata de ea si habar n-am cum!
in sfarsit am convinso sa imi accepte cererea, mia acceptat-o si acum mi-a zis sa o las in pace!
ce fac? com naiba sa mai fac? nu mai suport situatia asta!
inca o iubesc nu pot sa o las asa pentru ca o iubesccc!
ce sa ai mai zic? cum sa mai fac sa inteleaga ca o iubesc? oare chiar nu o mai intereseaza deloc?
funda!

1 răspuns:
| fatagril a răspuns:

Pai eu cred ca este foarte suparata pentru ca ai blocat-o si nu ai mai vrut ca sa ti legatura cu ea, poate ea nu a inteles ca tu esti gelos si de aia nu a bagat asta in seama...
deci te-ai putea revansa in mai multe feluri : ai putea ca sa ii cumperi un trandafir si sa ii spui ceva romantic, sau daca ea sta la distanta ai putea ca sa ii scrii o scrisoare (ar faceo fericita crede-ma ) sau sa ii faci un roman si sa ii spui cat de mult i-ai lipsit si chestii, sper ca te-am ajutat laughing)