| Anonima130699 a întrebat:

Intrbare pentru fete: Am sanii destul de mici si daca stiti vreun magazin ceva de unde as putea cumpara vreun sutien pe marimea mea cacin am incdercat in supermarketurile mari dar nu am gasit marimea potrivita! Multumesc anticipat! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, in H&M gasesti sutiene pentru toate marimile. Cele mari sunt destul de scumpe, insa cele mici sunt foarte convenabile.

| Anonima130699 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima130699):

N-ai pentru ce. Sper sa gasesti ce cauti. Desi sunt aproape sigura ca in H&M o sa gasesti pentru ca si eu m-am uitat, insa eu aveam nevoie de o marime destul de mare, iar preturile erau de asemenea mari. Insa am vazut sutiene chiar foarte mici si preturile erau asemanatoare cu cele din boutique-rile de haine.

| Anonima130699 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc inca o data! Mi-ai fost de f mare ajutor!

4 răspunsuri:
| Alex1992buc a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa porti.