| Skumpkatine a întrebat:

Funda! Pt fete! De la ce varsta poti purta sutien? Cand imi dau seama ca sanii mei au marimea potrivita! URGENT!

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Cand vezi ca ti se balancane cand alergi si incep sa fie lasati.
Deci cam de la 12 13 ani sau chiar mai devreme. Fundaa?:*
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| notsurewhoiam a răspuns:

Nu exista o varsta anume...fiecare se dezvolta intr-un anumit timp, sutienul se poarta cand sanii incep sa capete o forma mai rotunda sau mai concret cand se vede urat prin bluzalaughing

| Skumpkatine explică:

Va multumesc mult fetelor! Imi sunteti de mare ajutor si va pup dulce :*

| Simpyy a răspuns:

Pau eu pe clasa a7a in al2lea semestru am inceput sa port sutien acum depinde de sanii tai uitate prin magazine si te uiti la unu mai mic si il probez si daca i bun la sanii tai il cumperiwinking

| diana75ize a răspuns:

Nu cred ca exista o anumita varsta dar iti dai seama incercand un sutie cu marimea cea mai potrivita care crezi ca e pentru tine si daca itit vine calumea inseamna ca sutienul are marimea potrivita si ca il poti purta. Chiar si daca sanii tai sunt foarte mici important e sa nu se cunoasca prin vreun tricou sau ceva de genu