| NepotuBaa1998 a întrebat:

Sall TPU, Mă puteţi ajuta cu nişte porcle? Ma numesc cosmin

Mulţumesc!

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Chiar fara aceasta porecla nu poti trai?
Imi pare rau,dar userii de mai sus au dreptate, e un pic ciudat sa-ti pui singur o porecla. Daca vei avea vreodata una, va fi pusa de prieteni, rude..., iar daca nu vei avea poti trai in continuare

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pentru tine sau pentru altcineva? s-au terminat toate animalele pamantului? nu e frumos sa pui porecle, tu ce porecla ai?

| piticelm a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Asta vrea porecla pentru el, de asta si-a dat si numele rolling on the floor

| Sociopat a răspuns:

Eunucu.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cotzomin

| piticelm a răspuns:

Tu vrei porecla pentru tine? cum sa iti pui tu porecla singur?laughing este ca si cum te-ai autointitula ceva.oo doamne.

| DuncaClaudiu a răspuns:

Carnatu. vierme