| mytzy1999 a întrebat:

maine am o petrecere la scoala si se va dansa in perechi. eu as vrea sa ma invite un anume baiat dar nu stiu daca ma place. deci imi puteti da niste indicii dupa as putea sa ma iau si sa imi dau seama daca ma place?
P.S: Dau fundita :d

1 răspuns:
| Stefania444 a răspuns:

Daca te priveste insistent, daca atunci cand e pe langa tine sta cu mainile in buzunar, daca se uita la tine si nu pe pereti cand iti vorbeste te place mai mult ca sigur.si daca tu il placi trebuie sa ii dai de inteles asta.cum? apropiindu-te de el.intrand in discutie despre ce ii place.succes happy:*