| Lovwly a întrebat:

maine ma duc sa imi fac buletinul (14 ani) si sunt ingrijorata pentru ca eu in toate pozele in care nu zambesc ies super naspa. si in cea din pasaport a iesit un dezastru, dar pe aia nu o vede aproape nimeni... imi puteti da niste sfaturi de cum sa stau sau nu stiu. imi e frica sa nu iasa asa aiurea ca cea din pasaport. ce as putea face? funda. (daca raspundeti prin critici mai bine nu mai raspundeti! happy

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

De parca a iesit cineva bine vreodata in poza de buletin la 14 ani...

| claustrofob a răspuns:

Stai linistita, cam nimeni nu iese bine in poza de buletin, permis, pasaport, etc...Incearca sa fi relaxata nu e cine stie ce

| summerparadise a răspuns:

Zambeste mai cu jumate de gura. Daca nu iti place cum ai iesit roag-o pe doamna de acolo sa-ti mai faca una.

| Rebecccaaa a răspuns:

Ai voie sa zambesti putin, atata timp cat nu ranjesti :* stai calma happy

| DrastiK a răspuns:

"daca raspundeti prin critici mai bine nu mai raspundeti! happy"
Unde te crezi? la piata? daca nu accepti o critica, nu mai posta...simplu, nu?! big grin